29 Ocak 2009 Perşembe

SOBEEEEEEEEEE......

Hobi Saati arkadaşım beni güzel bir mimle sobelemiş haydi sorulara ve cevaplara buyrun:))1.Hayatınızdaki en önemli varlıklar?

ÖNCELİKLE KIZIM,EŞİM VE AİLEM2-Kısaca günlük programın nasıldır?

BAZEN KENDİMİ KURULMUŞ ROBOT GİBİ HİSSEDİYORUM (HANGİMİZ ÖYLE HİSSETMİYORUZKİ DEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİM:) EV HANIMI OLMANIN VERDİĞİ PSİKOLOJİK DURUMA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREN:)) KİMİ ZAMAN ZEVKLE KİMİ ZAMAN SIKICI ŞEKİLDE YAPILAN EV İŞLERİ ,GEZMELER BU GEZME İŞİ ZEVKLE YAPILANLAR ARASINDA:)) RUTİN Bİ HAYAT:))

3.Tüm hobiler bizim ama en çok hangisi sizi mutlu ediyor?
ELİŞİ,YEMEK,YENİ ŞEYLER ÖĞRENMEK,GEZMEK,KIZIMLA OYUNLAR OYNAMAK,VS.HAYATTAKİ HER GÜZEL ŞEY HOBİM DİYEBİLİRİM AMA KIZIMLA OYNAMAYI AYRI TUTARSAK GEZMEYİ TEK GEÇERİM BURCUMUNDA EN KUVVETLİ ÖZELLİĞİ,HEMEN KALKGİDELİM AKILLIYIMDIR BİRAZ(BU ARADA BURCUM YAY:))
4.Yemek yapmak zevk mi artık zaruret mi ?

O ANKİ DURUMA GÖRE DEĞİŞİR,RUH HALİME BAĞLI,BAZEN ZEVKLİ BAZENDE ZAHMETLİ Bİ İŞ,AMA YAPTIĞINIZ YEMEK TAKTİR GÖRÜP EN AZINDAN ELİNE SAĞLIK DENİYOSA ZAHMETİ YORGUNLUĞU UNUTULUYO:)) DİMİ..

5.En sevdiğin çiçek ve sevme sebebin ?

TOMURCUK GİBİ YENİ AÇMAYA ÇALIŞAN GÜL,HER RENGİNİ SEVERİM,EŞİMİN HEDİYELERİ İÇİNDE EN VAZGEÇİLMEZİDİR,SEVDİĞİMİ BİLİR VE HEP GÜLÜ TERCİH EDER:)BURDA YİNE KIZIM GİRİYOR DEVREYE ŞİMDİDE KUZUM TOMURCUK Bİ GÜL BENİM İÇİN :)
6.Anılarını gözden geçir ve benimle ilk ama hatırlıyabildiğin ilk çocukluk anını paylaş :)

OOOOOOOOO ÇOK VAR AMA EN GÜZEL ANILAR ARKADAŞLARLA YAŞANANLARDIR BENCE:))
ARKADAŞLARIMLA OYNADIĞIM OYUNLARI VE BAYRAMLARDA GEZİP HARÇLIK ,ŞEKER TOPLADIĞIMIZ GÜNLERİ UNUTMAM MÜMKÜN DEĞİL,BİRDE EN ÇOK İP ATLAMAYI VE SALINCAK BİNMEYİ SEVERDİM :))
ARAMIZDA KALSIN HALEN İP ATLARIM VE Bİ PARK GÖRÜNCE SALINCAĞA BİNMEDEN GEÇMEM.. DÜŞÜNÜN HAMİLEYKEN BİLE BİNDİM YANİ:))) KIZIM BİRAZ BÜYÜSÜN ONLADA BİNERİM İNŞALLAH:))
BENDE Kelebek Gibi ,Paşa ve Taze Nane arkadaşlarımı sobeliyorum....

8 yorum:

AskinAy dedi ki...

havalar guzelken bizimde ilk duragimiz salincaklar yeri olur... ikimiz yanyana sallaniriz herikimizinde bu cok hosuna gider,sevgiler gulum...

derya dedi ki...

Yaşasın mimler öptüm canım seni daha yakından tanımak güzel...

CANDAN TARİFLER dedi ki...

SENİ TANIMAK NE GÜZEL HA BU ARADA ÇOK YAKINIZ YARIM SAATLİK YOL DİYELİM:) ŞU İP ATLAMALARIN SALINCAĞA BİNİŞLERİN AYNI BEN :)

Paşa dedi ki...

ay teşekkür ederim mimlemişsiniz ve yeni gördüm...çocuk ruhluyum bende sizin gibi hiç yaşlanmayız değilmi? bazı soruların cevapları bana uyuyorda.))))

GAMZELİ ANNE dedi ki...

güzel yorumlarınız için sağolun arkadaşlar:))içtenlikle cevapladım tüm samimiyetimle:))

özlem dedi ki...

Ne güzel böyle soru ve cevaplarla tanımaya çalışmak birbrimizi:)
Sevgilerimle...

SMİLENA dedi ki...

bende bazen robot gibi hissedenlerdenim canım.

birsence dedi ki...

mimlerini okudum...Allah mutluluğunuzu bozmasın...öpüyorum seni güzeller güzeli anne...